درمان شقاق یا فیشر

پشتیبانی تلگرام

درمان فیشر با تزریق بوتاکس

بوتاکس درون عضله ی اسفنکتر به منظور رها سازی اسفنکتر و التیام درد، تزریق می شود. تزریق سرپایی است. احتمال بازگشت بیماری در این روش 40 درصد است. پس از بازگشت بیماری دوباره تزریق انجام می شود.

درمان شقاق با تزریق بوتاکس

درمان دارویی فیشر

استعمال پماد زینک و وازلین، سوزش بیماری را کم می کند.
داروهای نرم کننده مدفوع، پماد لیدوکائین، نیتروگلیسیرین برای درمان فیشر مفید است.
پسیلیوم و سلولز با دارا بودن فیبر زیاد، مدفوع را نرم می کنند. قبل از استفاده از این روش با پزشک مشورت کنید.

درمان شقاق با لیزر

شقاق مقعدی با لیزر بدون بیهوشی، با بی حسی موضعی قابل درمان است. این درمان بدون خونریزی و سرپایی انجام می شود. انجام این درمان بدون درد و احتیاج به پانسمان و بستری شدن است. بیمار پس از جراحی با لیزر راحت دفع مدفوع می کند. در این روش پس از شل کردن عضله مقعد با لیزر، زخم شقاق برداشته می شود. این جراحی می بایست توسط جراح متخصص انجام شود. در صورت عدم مهارت و تخصص پزشک، بیمار دچار بی اختیاری مدفوع و باد شکم می شود.


درمان شقاق با روشهای سنتی و گیاهی

روش های درمان سنتی، بیماری شقاق عبارتند از:


مرکز درمانی بیماری های کلورکتال

برای درمان بیماری باید به مرکز درمانی دارای تجربه بالا به همراه تخصصی مثال زدنی مراجعه کرد. کلینیک هیلینگ کلورکتال با دارا بودن کادری مجرب و بهره مندی از متخصصان برتر کشور، سعی دارد تا بتواند بیماری های ناحیه نشیمنگاه را با درمان هایی کم نظیر در سطح کشور درمان نماید. مهارت و تجربه کاری این پزشکان سبب شده است تا میزان رضایت بیماران از روند درمانی بسیار بالا باشد. همچنین یکی از مواردی که بیماران به آن توجه خاصی دارند عدم ایجاد هیچگونه عارضه جانبی پس از درمان کیست مویی و سایر موارد می باشد


راه های ارتباطی با مرکز بیماری های کلورکتال
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *