مزیت عمل جراحی شقاق با لیزر درمانی

مزایای لیزر شقاق مقعدی

درمان با لیزر یکی از روش های درمانی قطعی می باشد که بسیاری از افراد از نتیجه آن رضایت داشته اند. به همین دلیل برای درمان بیماری خود تنها این روش را انتخاب می کنند. باورهای غلط بسیار زیادی در مورد این روش درمانی وجود دارد که بر همین اساس در ادامه برخی از مهم ترین مزیت های این روش را بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

چرا شقاق مقعدی را با لیزر درمان کنیم؟

کاهش تورم

اگر شما با هر یک از روش های دیگر که جهت عمل جراحی شقاق مورد استفاده قرار می‌گیرد، بخواهید بیماری خود را درمان نمایید تورم زیادی را در این ناحیه مشاهده خواهید کرد. تورم و التهاب یکی از مشکلاتی می باشد که بعد از عمل هم شما را آزار می دهد و دوران نقاهت سختی خواهید داشت. باید بدانید که با استفاده از لیزر شما دچار هیچ تورم و یا التهاب نمی‌شوید و همین مورد از جمله مهمترین مزیت های آن به شمار می‌رود. در نتیجه شما دوران نقاهت بسیار آسان تری را خواهید داشت که به درمان بیماری شما تا حد بسیار زیادی کمک می کند.

عدم ابتلا به بیماری عفونتی و یا ویروسی

اشعه لیزر یکی از قوی ترین اشعه هایی می‌باشد که به خوبی می تواند باکتری ها را از بین ببرد. بنابراین شما باید به خوبی بدانید که استفاده از این روش درمانی یکی از روش های ایمن به شمار می رود که به راحتی می‌تواند هر بیماری و یا عفونتی را در ناحیه مقعد از بین ببرد. با استفاده از روش های دیگر درمانی امکان دارد که شدت بیماری افزایش پیدا کند و یا اینکه بیماری و عفونت های دیگری وارد بدن انسان شود. بنابراین شما برای اینکه از به وجود آمدن بیماری های دیگر در بدن خود جلوگیری کنید باید بهترین روش درمانی را انتخاب کنید و آن هم فقط لیزر می باشد. محیط عمل در صورت استفاده از لیزر بسیار استریل شده و ایمن می باشد که همین مورد از جمله مهمترین مزیت آن به شمار می رود.

هزینه مناسب

بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که هزینه عمل جراحی شقاق با لیزر زیاد است و به همین دلیل از انجام دادن این روش برای درمان بیماری شقاق خود استفاده نکنند. در واقع باید بدانید روش های دیگر به نسبت معایبی که دارند و هزینه آنها زیاد است نباید انتخاب شود. باز هم بسته به نظر پزشک شما دارد که از چه روش درمانی باید برای درمان بیماری شقاق شما استفاده کند. ولی اینکه هزینه جراحی با لیزر زیاد است، یک باور اشتباه می باشد و شما می توانید با مناسب ترین و به صرفه ترین هزینه بیماری خود را در کمترین زمان درمان کنید. سرپایی عمل کردن بیماری شما با استفاده از این روش یکی از مهمترین مزیت هایی به شمار می رود که می توانید از آن استفاده کنید. بنابراین شما نیازی نیست نگران هزینه عمل کردن خود باشید، چرا که هزینه زیادی را پرداخت نخواهید کرد.

عدم بی اختیاری مدفوع و گاز روده

بسیاری از روش های دیگری که به عنوان عمل جراحی شقاق مورد استفاده قرار می گیرد امکان دارد خطراتی را برای افراد به همراه داشته باشد. یکی از این خطرات که تا حدودی هم جبران ناپذیر است، بی اختیاری در مدفوع و گاز روده می باشد. زمانی که پزشک با استفاده از لیزر درمان بیماری را آغاز کند به بافت کناره های مقعد آسیبی وارد نمی سازد. به همین دلیل شما نیازی نیست نگران این مسئله باشید زیرا بعد از دوران درمان به هیچ بیماری دیگری مانند بی اختیاری مدفوع و خارج شدن گاز روده مبتلا نمی شوید.

درمان بافت های آسیب دیده

درمان بافت های آسیب دیده یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از روش درمانی لیزر می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید. دقت داشته باشید که برای انتخاب این روش باید بهترین پزشک را جهت درمان انتخاب کنید. برخی از پزشکان تخصص زیادی ندارند و به همین دلیل امکان دارد به بافت مقعد آسیب جدی وارد کنند. زمانی که پزشک در زمینه تخصص خود حرفه ای باشد به بهترین نحو ممکن عمل جراحی را انجام می دهد که هیچ آسیبی به مقعد شما وارد نشود.

بدون درد و خونریزی

بسیاری از بیماران امکان دارد که به دلیل خونریزی اقدام به عمل جراحی شقاق خود نکنند. آنها از این درد و خونریزی در طول عمل داشته باشند بسیار می ترسند به همین دلیل آنها می توانند تنها از روش لیزر برای درمان بیماری شقاق مقعدی خود استفاده کنند. لیزر درمانی هیچ خونریزی به همراه ندارد و همین مورد یکی از مهمترین مزیت های آن به شمار می رود. شما می توانید با خیالی آسوده بدون درد و خونریزی این روش درمانی را برای خود انتخاب کنید. البته که پزشک بر اساس شدت بیماری شما می از بهترین روش های درمانی را انتخاب می کند ولی بیشتر پزشکان به دلیل مزیت های درمان با لیزر این روش را برای درمان بیمار یشقاق انتخاب می کنند. با استفاده از لیزر نه تنها شما دچار خونریزی نمی شوید، بلکه بافت های آسیب دیده ناحیه مقعدتان هم نیز درمان می شود.

کاهش درد

بیماری شقاق از جمله بیماری های مقعدی می باشد که درد زیادی همراه خود دارد. شما برای اینکه از درد این بیماری کم کنید باید بهترین شیوه درمانی را برای درمان بیماری خود انتخاب نمایید. درد شما با استفاده از این روش درمان تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که زمان جراحی و استفاده از این روش اصلا بیهوش نمی‌شوید و تنها با استفاده از بی حسی موضعی شما درمان می‌شوید. همین مورد از جمله مهمترین و اصلی ترین مزیت های درمانی این روش به شمار می رود.

دوران نقاهت کوتاه مدت

بسیاری از بیماران تمایل دارند که بعد از عمل جراحی شقاق خود به کار خود برسند و فعالیت های روزانه خود را بتوانند به راحتی انجام دهند. شما باید بدانید تنها با استفاده و رعایت کردن چند نکته می توانید بعد از جراحی با لیزر به کارهای خود رسیدگی کنید. این مورد یکی از مهمترین مزیت هایی به شمار می رود که شما از آن بهره مند خواهید شد. درمان با لیزر بیشتر از ۱ ساعت زمان نمی برد و بعد از آن هم می توانید به فعالیت های خود رسیدگی کنید.

بدون استفاده از بیهوشی

در لیزر درمانی بیماری شقاق مقعدی از بیهوشی استفاده نمی‌شود و فقط از بی حسی موضعی است که استفاده خواهد شد.

مزیت عمل جراحی شقاق با لیزر درمانی

عنوان مقاله ای بود که باهم بررسی کردیم.

برای شما سلامتی همیشگی را آرزومندیم.

خدمات درمانی کلینیک هیلینگ کولورکتال

پشتیبانی 24 ساعته و کاملا رایگان

تماس 1 : 02188065942

تماس 2 : 02188216340

تماس بر خط : 09120997132

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.