Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

آیا هر زائده گوشتی که از مقعد بیرون میزنه ، بواسیر یا هموروئید محسوب میشه ؟

اگرچه یکی از نشانه های بواسیر یا هموروئید ، احساس برآمدگی در مقعد یا بیرون زدگی و زائده گوشتی در مقعد است ، اما بهتره که برای تشخیص کامل بیماری با پزشک متخصص خودتون مشورت کنین . 

برآمدگی کنار مقعد که معمولا با درد همراه است نشانه چیست ؟

در این نوع عارضه ها معمولا میشه گفت که بواسیر ترومبوزه رخ داده که باید زودتر معاینه و معالجه بشه تا منجر به تشدید عوارض و یا بروز عوارض بعدی نشه . پیشنهاد می کنیم در صورتی که این عارضه رو مشاهده کردین ابتدا با پزشک مورد اعتماد خودتون مشورت کنید و پس از معاینه اولیه با نظر پزشک برای معالجه اقدام کنین .

برای درمان بواسیر کدام روش معالجه ، بهترین راه درمان محسوب میشه ؟

برای درمان بواسیر یا هموروئید روش های درمانی متعددی وجود داره که از روش های درمانی خانگی گرفته تا جراحی سنتی یا جراحی مدرن (جراحی بواسیر با لیزر) با توجه به نوع و شدت عارضه بواسیر یا هموروئید بهترین کار اینه خصوصا اگر بعد از روش های درمانی خانگی ، درد و عوارض ناشی از این بیماری کمتر نشد ، حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید که با معاینه شما بتونه بهترین روش درمانی رو به شما اعلام کنه . معمولا بین روش های درمانی موجود روش جراحی با لیزر که از متدهای جراحی مدرن محسوب میشه ، بهترین و پر بازده ترین شیوه درمان بواسیر یا هموروئید هست . 

مدت زمان و هزینه درمان بواسیر چقدر است ؟

جراحی بواسیر با لیزر به صورت جراحی سرپایی با لوازم بی حسی (بدون بیهوشی) در کمتر از نیم ساعت (حدود 20 دقیقه) و بدون درد و خونریزی انجام می گیرد . هزینه عمل جراحی با لیزر با توجه به شدت و ضعف عارضه و عفونت در افراد مختلف متغیر است که پس از معاینه پزشک مشخص می گردد .

آیا خارش ، سوزش و درد پس از عمل جراحی بواسیر طبیعی است ؟

خیر ، معمولا در اکثر موارد افرادی که مبتلا به بواسیر هستن پس از عمل جراحی با لیزر عوارضی همچون خارش یا سوزش و درد در محدوده جراحی دیده نمیشه ولی گاها در افرادی که دچار بیماری مزمن و شدید و یا نوع حاد بواسیر هستن این عوارض ممکنه دیده بشه که در صورت مشاهده باید با دکتر معالج خودشون مشورت کنن و در صورت نیاز به معاینه ، مجددا معاینه بشن .

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi