Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

درباره هزینه های درمانی بواسیر چه می دانیم ؟
بیماری بواسیر یکی از مرض هایی پر دردی است که در ناجیه مقعد به دلیل فشار هایی که بر روی روده راست و دهانه رکتوم وارد می شود اتفاق می افتد . بواسیر هرچقدر که از زمان وقوع آن بگذرد دردآور تر شده و عفونت آن عود می کند . در بواسیر نوع خارجی رگ های واریسی اطراف مقعد از دهانه آن بیرون می زند و باعث خونریزی و درد بسیاری در هنگام اجابت مزاج یا زمان نشستن می کند که باید بسیار مراقب بود . آنچه که بیماران مقعدی برایشان سوال پیش می آید هزینه بیماری بواسیر است که چقدر می توانید زیاد یا کم باشد و اصلا به چه عواملی بستگی دارد . برای پاسخ به این پرسش سعی کرده ایم تا بسیاری از نکاتی که می توانید پاسخگوی سوالات شما باشند را گردآوری کرده و آنها را به شما ارائه دهیم .

 

علائم بیماری بواسیر چیست ؟
قبل از بررسی هزینه های عمل بواسیر ابتدا لازم است که با علائم بیماری بواسیر آشنا شویم . همانطور که می دانید بواسیر به دلیل ملتهب شدن رگ های بیرون زده از مقعد به وجود می آید که باعث به وجود آمدن یک سری عوارض جدید می شود. علائم بیماری بواسیر در هر بیماریی ممکن است متفاوت باشد و بسته به اینکه چه مدت از آن گذشته است می تواند رفتارهای متفاوتی از خود نشان بدهد ولی با این حال یکسری از علائم بیماری در هر کسی مشترک است یا دست کم بسیار دیده شده که پزشکان این علائم را بارزترین علائم بیماری بواسیر می دانند .

خونریزی اما بدون هیچ دردی : در هنگام اجابت مزاج بسیاری از بیماران بواسیری خونریزی دارند . این خون که به رنگ روشن است یا در هنگام تماس با دستمال توالت خود را نشان می دهد یا در هنگام دفع مدفوغ که در هر صورت محل خروج یکی است . این خون در واقع خون رگ های عفونت کرده اطراف مقعد است که یا از داخل یا از خارج در هنگام خروج مدفوع آسیب دیده و به بیرون سریات می کند که برای اینگونه بیماری بسیار طبیعی است . با دیدن این خون اصلا نگران نباشید چرا که مشکل اصلی بواسیر وجود همین رگ است و این رگ نمی تواند به تنهایی عامل نگرانی باشد .

درد در ناحیه مقعد : مقعد شخص به طور ناگهانی شروع به درد کردن می کند و پس از مدتی خود به خود ارام می شود . این درد بیشتر به علت سیستم عصبی روده راست و رکتوم است . چون فشار وارد شده در صورت خم شدن یا کج شدن بدن به این نواحی بیشتر می شود ، شخص بیمار در مقعد خود احساس درد می کند . این درد مقطعی است و کمی بعد در صورتی که دست نخورد و یا بدن در وضعیت نامناسبتری قرار نگیرد آرامتر می شود .

سوزش های بی امان و خارش های شدید : عذاب آور ترین بخش بیماری بواسیر همین سوزش ها و خارش ها هستند که گاه و بی گاه سر و کله شان پیدا می شود . گرفتن حمام آب گرم بهترین و موثرترین راه حل برای خلاصی از این سوزش و خارش هاست و به سرعت نتیجه می دهد . اما صحبت از علائم بود . تا اینجا اگر درد و سوزش و خارش را احساس کرده اید به احتمال قوی به بواسیر دچار شده اید .

بیرون زدگی رگ از مقعد : مشخصه ی اصلی بیماری بواسیر همین بیرون زدگی از مقعد است که تاکنون از اکثر بیماران بواسیری به وفور دیده شده که درد بسیار زیادی را هم دارد . اگر پزشک متخصص این مورد را در شما مشاهده کند قطعا یکی از مریض هایی خواهید بود که باید عمل جراحی انجام دهید .

tel : 02188065942

اگر کاربر موبایلی هستید برای تماس با کادر درمانی ما بر روی عکس کلیک کنید .

اطلاعات سایتی بهتر است یا مراجعه به دکتر بواسیر ؟
بدون شک که اگر به پزشک متخصص اینگونه بیماری ها مراجعه کنید بسیار بهتر خواهد بود . پزشک متخصص با یکبار معاینه و بررسی علائم بیماری روش های درمانی به همراه هزینه های آن را به شما خواهد گفت . اما اگر بعضا می خواهید با فاکتورهای هزینه بر درمان بیماری بواسیر آشنا شوید با ما همراه شده تا نکات را بررسی کنیم .

هزینه های بیماری بواسیر کدامند ؟
همانطور که در بالا گفتیم بواسیر یک بیماری پر هزینه است اما برای هرکسی به یک اندازه نیست . ابتدا پزشک متخصص شما را معاینه کرده و با توجه به وخامت بیماری یک روش درمانی را پیشنهاد می دهد که در واقع این روش درمانی است که هزینه در بردارد نه خود درمان شدن . اما بهتر است روش های درمانی را بدانیم و بعد درباره هزینه ها صحبت کنیم :

درمان با استفاده از قرص و دارو
داروها و قرص های مختلفی برای درمان بواسیر وجود دارند که تنها پزشک متخصص می تواند آنها را برای شما تجویز کند . معمولا اینگونه قرص ها هزینه خیلی زیادی ندارند اما اگر طول مدت درمان بیشتر شود ممکن است هزینه ها زیادتر شوند . البته شما ناگزیر هستید و باید طبق دستور پزشک کار درمان را پیش ببرید . اگر فکر می کنید هزینه های درمان برایتان خیلی مهم است حتما با پزشک خود در این باره مشورت کنید . پزشکان با توجه به صحبت های شما شاید روش های کم هزینه تری را جایگزین روش درمانی فعلی کنند که البته اگر درد بیماری را می توانید تحمل کنید این صحبت را بکنید چرا که پول بیشتر باعث راحتی شما می شود و به این مسله تا می توانید توجه داشته باشید .

درمان با استفاده از عمل جراحی
بر خلاف تصور عموم این روش کم هزینه ترین روش درمان بیماری بواسیر است . اما چرا این حرف را می زنیم ؟

بهتر است قبل از مطالعه این روش درمانی بار دیگر سایر روش ها را مطالعه کنید . در روش جراحی همه چیز به سرعت انجام می شود و بیمار بعد از ۲۰ دقیقه به راحتی درمان می شود . شما اگر یک تا دو میلیون تومان هم خرج کنید تنها برای ۲۰ دقیقه و برای همیشه درمان شده اید اما در روش های دیگر بیمار باید ماه ها از یک رژیم غذایی و یا داروهای گران استفاده کنید تا بلکه بواسیرش درمان شود . که البته به دلیل کم هزینه بودن ابزار موردنیاز جراحی بواسیر هزینه آن بسیار کمترتر از موارد گفته شده خواهد بود چرا که تنها ابزار این جراحی استفاده از دستگاه لیزر است .

جراحی بواسیر در تهران با بهترین قیمت
کلینیک درمانی بیماری های آنورکتال هیلینگ در تهران دارای بهترین و متخصص ترین پزشکان تهران است و با دستگاه ها و تجهیزات مدرن روز دنیا بیماری بواسیر شما را درمان می کنند . اگر می خواهید که برای همیشه از شر بیماری بواسیر خود خلاص شوید همین حالا با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یک وقت ملاقات با پزشک برای خود رزرو کنید . پزشکان متخصص ما با معاینه بیماریتان هزینه ها را مشخص می کنند .

مزایای جراحی بواسیر در کلینیک هیلینگ :

جراحی بدون درد و خونریزی
بدون نیاز به پانسمان های طولانی و نگهداری از بیمار
بدون بی هوشی و با بی حسی موضعی در هنگام عمل
جراحی توسط دستگاه پیشرفته لیزر
درمان در کمتر از ۲۰ دقیقه به صورت کاملا تضمینی و سرپایی

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi