آیا عمل بیماری هموروئید دردناک است؟

امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلفی امکان دارد به بیماری های مقعدی دچار شوند. یکی از بیماری های شایع مقعدی هموروئید می باشد که بسیاری از افراد از عمل این بیماری می ترسند.

درمان هموروئید بدون درد؟

به طور معمول شما باید بدانید که بیماری بواسیر و یا همان هموروئید داخلی درد زیادی ندارد.

اگر این بیماری همراه با خونریزی هم باشد بدون شک درد زیادی را بیمار در آن احساس نمی کند.

اما باید بدانید آن دسته از هموروئید هایی که خارجی هستند امکان دارد درد داشته باشد و این درد هم در برخی از موارد بسیار شدید است.

برای درمان هموروئید شما باید به پزشک مراجعه کنید تا نوع درمان بیماری شما را مشخص کند.

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد درمان بیماری هموروئید وجود دارد این است که شدت آن باید به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.

برخی از آنها که شدت زیادی ندارند با استفاده از روش های خانگی به خوبی و به بهترین نحو ممکن درمان می شوند.

شما در صورتی که این بیماری را در مقعد خود احساس کردید باید سریعا به پزشک مراجعه کنید تا شدت آن را مورد بررسی قرار گیرد و بهترین شیوه درمانی برای آن مشخص شود. برخی از آنها شدت زیادی ندارند که با دارو درمان می شوند و برخی از آنها شدت زیادی دارند که آنها را باید با به کار گیری روش های جراحی از بین ببرند.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که جراحی و یا عمل بیماری هموروئید درد زیادی به همراه دارد که این باور اشتباه است. بدون شک جراحی و عمل با قیچی درد به همراه دارد، ولی باید بدانید با استفاده از لیزر هیچ دردی را به همراه ندارد. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های جراحی با لیزر را درمان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

درمان بیماری هموروئید بدون درد به وسیله لیزر

اگر شما می خواهید بیماری هموروئید خود را بدون درد درمان کنید، بدون شک باید نزد یکی از بهترین و معتبرترین پزشک که در این زمینه تخصص دارد مراجعه کنید.

پزشکانی که تجربه زیادی در زمینه درمان بیماری بواسیر دارند بدون شک درمان با لیزر را به شما پیشنهاد می دهند.

این شیوه درمانی مزیت های بسیار زیادی دارد که برخی از مهمترین این مزیت ها عبارت می باشد از :

کاهش عارضه بی اختیاری مدفوع

بسیاری از افرادی که از روش های دیگری برای درمان بیماری هموروئید خود استفاده می کنند و روش های جراحی با قیچی را به لیزر ترجیح می دهند به بی اختیاری مدفوع دچار می شوند. این بیماری در صورتی که با چاقو و قیچی درمان شود شکاف زیادی در ناحیه مقعد ایجاد می سازد. به همین دلیل باید بدانید که شما باید روش دیگری را برای جراحی انتخاب کنید.

جراحی با لیزر به عنوان یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها شناخته می شود که پزشکان به شما توصیه می کنند. شما با استفاده از این روش اصلا به بی اختیاری مدفوع دچار نمی شوید و همین مورد یکی از مهمترین مزیت های آن می باشد.

سرعت بهبود

یکی از دیگر مزیت هایی که درمان با لیزر دارد این است که به زودی زخم بیماری همورویید شما بهبودی لازم را به دست می آورد. بدون شک استفاده از روش های دیگر به زودی بهبودی را رقم نمی زند. شما با استفاده از این روش می توانید در کمترین زمان زخم خود را درمان سازید و به فعالیت های روزمره خود رسیدگی کنید. همین مزیت موجب می شود که بسیاری از افراد به زودی زخم را درمان نمایند و به کارهای زندگی شان برسند.

درمان بدون عفونت

برخی از روش های متنوعی که شما برای درمان بواسیر انتخاب می کنید امکان دارد بیماری و عفونت را به شما انتقال دهد. ولی باید بدانید با استفاده از روش درمانی لیزر هیچ بیماری و عفونتی به بدن شما وارد نمی شود. همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های درمان با لیزر می باشد و شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. دقت داشته باشید زمان انتخاب این روش باید تنها نزد پزشکی که تخصص بسیار زیادی دارد مراجعه کنید. برخی از پزشکانی که تخصص ندارند امکان دارد طول دوره درمان شما را طولانی تر سازند.

زمان درمان کم

طول دوره درمان با لیزر بسیار زمان کمی را به خود اختصاص می دهد. شما برای معاینه زخم خود باید به پزشک مراجعه کنید تا به خوبی زخم شما را مورد بررسی قرار دهد. بعد از آن در صورتی که نیاز باشد زمان درمان با لیزر را برای شما تعیین می کند. در آن زمان تعیین شده باید به کلینیک و یا مطب پزشک مراجعه کرده تا در کمترین زمان برای شما از این روش درمانی استفاده کند. شما می توانید بعد از درمان به منزل بروید و نیازی نیست در منزل بستری شوید. بسیاری از افراد از اینکه در بیمارستان بستری شوند گلایه دارند و از مورد فراری هستند. بر همین اساس شما می توانید این روش درمانی را انتخاب کنید تا در کمترین زمان بیماری خود ار درمان سازید.

استفاده نکردن از پانسمان

برای درمان بیماری هموروئید با استفاده از لیزر پزشک برای شما از پانسمان استفاده نمی کند. شما نیازی نیست بعد از درمان زخم خود ار پانسمان سازید. در واقع برخی از مراقبت های کلی وجود دارد که باید تنها به آنها دقت داشته باشید و عمل کنید. در این صورت در کمترین زمان می توانید بیماری خود را درمان سازید. دقت داشته باشید زمان درمان بیماری باید به خوبی با پزشک در این مورد صحبت کنید تا مراقبت های بعد از لیزر را برای شما بیان نماید.

خونریزی کم

بسیار یاز افراد از خونریزی در هراس هستند و می خواهند روشی را برای درمان بیماری خود انتخاب کنند که در آن خونریزی وجود نداشته باشد. در واقع شما باید بدانید خونریزی زیاد برای درمان بیماری های مقعدی تنها در روش درمان با چاقو قیچی رخ می دهد. بنابراین نگران این مسئله نباشید، چرا که در طول درمان با لیزر هیچ گونه خونریزی و یا درد را تجربه نخواهید کرد. همین مورد یکی از مزیت های مهم این روش شناخته می شود که بسیاری از افراد به همین دلیل از آن استفاده می کنند. خونریزی یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد از آن ترس دارند.

به راحتی پیش رفتن درمان

از دیگر مزیت هایی که درمان بیماری هموروئید با لیزر دارد این است که سرعت پیش روی درمان بسیار کم است. بسیاری از افرادی که از بیمارستان می ترسند و نمی خواهند در بیمارستان بستری شوند، بدون شک این روش درمانی را برای خود انتخاب کنند. بیمارستان یکی از معضلاتی می باشد که امکان دارد برخی از افراد نخواهند برای درمان خود در بیمارستان بمانند. بدون شک برخی از افراد از اینکه در بیمارستان باشند اذیت می شوند و به همین دلیل تنها مایل هستند روش درمانی را انتخاب کنند که به طول دوره درمان نیاز ندارد.

بدون درد و بی حسی

بدون درد بودن درمان بیماری هموروئید با استفاده از لیزر یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های این روش می باشد. بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که درمان بیماری شان با استفاده از لیزر درد زیادی را به دنبال دارد، ولی باید بدانید که با استفاده از لیزر شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد. همین مورد موجب شده است که بسیاری از افراد تنها از این روش استفاده کنند. دقت داشته باشید برای اینکه هیچ دردی را زمان درمان تجربه نکنید بهتر است به پزشکانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مراجعه کنید. آنها با استفاده از بهترین روش ها، درمان بدون درد را برای شما انجام می دهند.

عمل بیماری هموروئید دردناک است؟

عنوان مقاله ای بود که باهم بررسی کردیم.

برای شما سلامتی همیشگی را آرزومندیم.

خدمات درمانی کلینیک هیلینگ کولورکتال

پشتیبانی 24 ساعته و کاملا رایگان

تماس 1 : 02188065942

تماس 2 : 02188216340

تماس بر خط : 09120997132

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.