Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

در مراحل اولیه بیماری زگیل مقعدی با مشورت با پزشک متخصص، می توانید با درمان خانگی بیماری زگیل مقعدی را درمان کنید.

روغن اسطوخودوس:
استفاده موضعی از روغن اسطوخودوس برای درمان و تسکین درد بیماری مفید است. قبل از استفاده از این روغن برای نفوذ بیشتر به پوست، موهای زائد مقعد و اطراف را پاک کنید.

سرکه سیب:
سرکه سیب برای درمان زگیل مقعدی مفید است. پنبه ی تمیزی را به سرکه ی سیب آغشته کنید و روی زگیل ها بمالید. این درمان برای از بین بردن باکتری های اطراف مقعد و بهبود بیماری مفید است.

روغن درخت چای:
روغن درخت چای که امروزه برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود، طبیعت خشک دارد. این روغن گیاهی برای خشک کردن و درمان زخم ها بسیار مفید است.

سیر:
سیر دارای خاصیت های بی شماری است. استفاده از آب سیر برای از بین بردن زگیل های مقعدی مفید است.

گریپ‌فروت:
گریپ‌فروت یک میوه اسیدی است. این میوه یک آنتی اکسیدان قوی است. مصرف این میوه برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است. این میوه ضد میکروب بوده و برای جلوگیری از عفونت های پوستی مفید است. عصاره دانه گریپ‌فروت را رو زگیل ها بگذارید و با یک باند بهداشتی بپوشانید. تکرار این کار زگیل ها را خشک می کند.

چای سبز:
چای سبز منبع غنی آنتی اکسیدان و فلاونوئید است. برای درمان زگیل مقعدی می توانید چای سبز را دم کرده پس از خنک شدن به زگیل های مقعدی بمالید.

سیب زمینی:
آب سیب زمینی را با پنبه تمیز به روی زگیل ها بمالید. پس از ۱۵ دقیقه با آب گرم بشویید. برای درمان بیماری ۱ ماه این کار را انجام دهید.

پوست موز:
استفاده از پوست موز برای درمان موقت بیماری مفید است. برای درمان قطعی بیماری، این روش را در کنار درمان های دیگر استفاده کنید. پوست موز را روی زگیل های مقعدی بگذارید. پس از ۱۵ دقیقه مقعدتان را بشویید. توجه داشته باشید از موز رسیده استفاده کنید. موز نارس برای این کار مناسب نیست.

مواد گیاهی میتوانند در مراحل اولیه بیماری ، برای درمان خانگی بیماری زگیل مقعدی ، درمان بواسیر ، درمان کیست مویی و دیگر ضایعات مقعدی مفید باشند.

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi