Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

1.png
تکنیک استفاده از لیزر در جراحی شقاق یا فیشر

در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.

1.png
تکنیک قدیمی جراحی سنتی شقاق یا فیشر

در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است ، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار این بیماری شود.

مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 10 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

 

 

شقاق چیست و چرا به این بیماری دچار می شویم ؟

شقاق یا فیشر (که بعضا پارگی مقعد یا شکاف مقعدی هم به آن گفته می شود) یک بیماری خوش خیم است که معمولاً درمان آن آسان و به طور کامل بهبود می یابد. به طور کلی پارگی مقعد جز بیماری های دردناک محسوب می شود . دلیل آن این است که شخص بیمار در هنگام مدفوع کردن سختی و درد زیادی را محتمل می گردد و تا زمانی که کاملا به بهبودی نرسیده است این وضع ادامه دارد . همچنین خطر مزمن شدن شکاف مقعدی وجود دارد. ما تحقیق کردیم که بیماری شقاق چیست و به چه دلیلی افراد به این بیماری خوش خیم دچار می شوند .اگر مدتی است در ناحیه مقعد خود احساس سوزش یا درد دارید به احتمال زیادی شما هم به این بیماری دچار شده اید که اصلا جای نگرانی نیست .
شما هم به این بیماری مقعدی دچار شده اید ؟
به بیان ساده بیماری شقاق یک شکاف ساده و کوچک در قسمت مقعهد شماست که در دراز مدت و به طور ناگهانی اتفاق می افتد.این شکاف به وجود آمده تقریبا در مرحله اول باریک بوده و حدود یک تا سه سانتی متر طول دارد و کنارهای آن زخم های کوچکی هستند که با کمی دقت و از نزدیک می توان آنها را دید. این بیماری معمولاً خود به خود یا با روش های جراحی و بعضا خانگی می توان آن را به طور کامل معلالجه نمود.

 

Main
مرکز درمان بیماری های کلورکتال

این مرکز با دارا بودن کادری مجرب و بهره مندی از متخصصان برتر کشور، سعی دارد تا بتواند بیماری های ناحیه نشیمنگاه را با درمان هایی کم نظیر در سطح کشور درمان نماید. مهارت و تجربه کاری این پزشکان سبب شده است تا میزان رضایت بیماران از روند درمانی بسیار بالا باشد. همچنین یکی از مواردی که بیماران به آن توجه خاصی دارند عدم ایجاد هیچگونه عارضه جانبی پس از درمان کیست مویی و سایر موارد می باشد.

مشاوره رایگان و راهنمای درمان

09120997132

خط مستقیم مشاوره درمان

02188856972

 

درمان فیشر با تزریق بوتاکس

بوتاکس درون عضله ی اسفنکتر به منظور رها سازی اسفنکتر و التیام درد، تزریق می شود. تزریق سرپایی است. احتمال بازگشت بیماری در این روش 40 درصد است. پس از بازگشت بیماری دوباره تزریق انجام می شود.

درمان شقاق با تزریق بوتاکس
درمان دارویی فیشر
استعمال پماد زینک و وازلین، سوزش بیماری را کم می کند.
داروهای نرم کننده مدفوع، پماد لیدوکائین، نیتروگلیسیرین برای درمان فیشر مفید است.
پسیلیوم و سلولز با دارا بودن فیبر زیاد، مدفوع را نرم می کنند. قبل از استفاده از این روش با پزشک مشورت کنید.

 

درمان شقاق با لیزر

شقاق مقعدی با لیزر بدون بیهوشی، با بی حسی موضعی قابل درمان است. این درمان بدون خونریزی و سرپایی انجام می شود. انجام این درمان بدون درد و احتیاج به پانسمان و بستری شدن است. بیمار پس از جراحی با لیزر راحت دفع مدفوع می کند. در این روش پس از شل کردن عضله مقعد با لیزر، زخم شقاق برداشته می شود. این جراحی می بایست توسط جراح متخصص انجام شود. در صورت عدم مهارت و تخصص پزشک، بیمار دچار بی اختیاری مدفوع و باد شکم می شود.

 

پیشگیری از ابتلا به فیشر

شکاف مقعدی به عنوان یک مشکل در بزرگسالان همیشه مورد توجه پزشکان بوده است. بیان راهکارهای پیشگیری می تواند به افراد کمک کند تا از بروز این عارضه ها در امان بمانند. خونریزی، ایجاد خارش و التهاب از نشانه های بسیار عادی در بیماران مبتلا به شقاق می باشد. استفاده از انواع کرم های بی حس کننده و پمادهای موضعی در درمان شقاق و کیست مویی و پیشگیری از عود آن ها نقش بسزایی دارد. شکاف های مقعدی در صورتی که بیمار بتواند روند پیشگیری را اجرا کرده و به موضوع درمان اهمیت دهد به سرعت از بین خواهند رفت. اگر بیماران به شقاق مزمن مبتلا شوند باید توجه کنند که راهکارهای ساده می تواند برای بهبود وضعیت ناحیه مقعد بسیار مفید واقع شود. در واقع باید به جریان خون بهتر در ناحیه مقعد کمک کرد تا اکسیژن رسانی خوب و کافی در منطقه وجود داشته باشد و درمان با روال سریع تری اتفاق بیفتد. درمان شقاق و درمان کیست مویی و سایر بیماری های مربوط به ناحیه آنورکتال کار سختی نیست و تنها نیازمند توجه بیماران برای پیشگیری و جلوگیری از بدتر شدن وضعیت آن ها می باشد.

پس جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری فیشر :

  1. رعایت خوب نشستن و داشتن تحرک کافی روزانه
  2. زیاد ننشستن جهت رسیدن اکسیزن ناحیه مقعد
  3. استفاده از پماد یا برچسب های پزشکی
  4. انجام ورزش های صبحگاهی

 

Slide 4
خدمت رسانی و خدمات درمانی خاص
Image is not available

یکی از مهمترین پارامترهایی که باعث موفقیت مرکز درمان بیماری های کلروکتال شده است انجام خدمات درمانی در تمامی روزهای هفته و به صورت تمام وقت است .

Slide 4
عمل لیزر ، بدون درد و نقاهت
Image is not available

مرکز درمان بیماری های کلورکتال با استفاده از عمل جراحی با لیزر شرایطی را فراهم نموده تا بیماران تنها در یک نوبت و بدون نیاز به بستری شدن جراحی خود را انجام دهند.

Slide 4
به روز ترین روش درمان بیماری
Image is not available

مرکز درمان بیماری های کلورکتال با تکیه بر دانش متخصصی خود مفتخر است که با به روز ترین و جدید ترین و بهترین متد های روز اروپا خدمات خود را به مراجعین گرامی ارائه نماید

 

درمان شقاق با روشهای سنتی و گیاهی

درمان شقاق با استفاده از روش های سنتی بهتر از روش های جراحی است . چراکه هرچه درمان طبیعی تر باشد خطرات احتمالی آنه کمتر و همچنین کم هزینه تر است . البته این به این معنا نیست که روش درمان های دیگر پر از خطر است اما طبیعی و سنتی هرچیزی پیش مقدمه ای برای شروع درمان است . در ادامه روش های درمانی سنتی را توضیح خواهیم داد .
روش های درمان سنتی، بیماری شقاق عبارتند از:

service hemorrhoids 6

فیبر

وجود فیبر در مواد غذایی که مصرف می کنید، یکی از روش های طبیعی درمان فیشر است. این گزینه، مؤثرترین روش درمانی است. با مصرف این ماده غذایی حرکات روده روان شده و درد شقاق مقعدی کم می شود. توجه داشته باشید اگر غذاهای حاوی قیبر زیاد مصرف می کنید، برای جلوگیری از ناراحتی های گوارشی آب زیاد مصرف کنید.

service hemorrhoids 6

شیر

با ترکیباتی که دارد برای عملکرد درست بدن مفید است. هر روز قبل از خواب مقداری شیر گرم برای درمان شقاق ، مصرف کنید. با مصرف شیر حرکات مکرر روده زیاد می شود.

service hemorrhoids 6

روغن حیوانی

مصرف روغن حیوانی، غشاهای مخاطی دستگاه گوارش را روان می کند. با مصرف روغن حیوانی دفع مدفوع راحت می شود. 1 قاشق روغن حیوانی را با شیر گرم مخلوط کنید و قبل از خواب بنوشید. برای درمان شقاق روزی 3 بار از این روغن در ناحیه آسیب دیده، استعمال کنید.

service hemorrhoids 6

گیاه هماور

برگ و ریشه گیاه هماور برای بهبود و تسکین بیماری مفید است. 1 قاشق گیاه هماور را به آب داغ اضافه کرده و 15 دقیقه بگذارید دم بکشد. آب را از صافی رد کنید. پس از خنک شدن آب، منطقه ی آسیب دیده را روزانه 3 بار شستشو دهید.

 

درمان فیشر با روشهای گیاهی

service hemorrhoids 6

تخم کتان

تخم کتان سرشار از اسیدهای امگا 3 و فیبر است. تخم کتان برای رفع یبوست و بهبود بیماری های مقعدی مفید است. تخم کتان را داخل آب ریخته و قبل از خواب مصرف کنید. تخم کتان ملین است. تخم کتان را در قالب کپسول، با مشورت پزشک می توانید مصرف کنید.

service hemorrhoids 6

عدس

عدس جوانه زده به علت دارا بودن فیبر زیاد یک درمان مفید برای شقاق مقعدی است.

service hemorrhoids 6

ژل  ال - آرژنین

ژل آرژنین به علت وجود اسیدهای آمینه، جریان اکسید نیتریک را به سمت ناحیه ی آسیب دیده، افزایش می دهد. این ژل را روزی 3 بار استفاده کنید. استفاده از این ژل عارضه ای ندارد.

service hemorrhoids 6

سرکه سیب

سرکه سیب به علت فیبری که دارد، برای درمان بیماری های مقعدی مفید است. 2 قاشق سرکه سیب را درون آب بریزید و میل کنید.

 

ایا شما هم یکی از کسانی هستید به فیشر دچار شده اید ؟
کلینیک بیماری های نشیمنگاهی هیلینگ یکی از مجهزترین مراکزی است که بیماران مقعدی را به کمک لیزر بدون درد و خونریزی درمان می کند . شما می توانید با کادر پزشکی ما تماس گرفته و وقت مشاوره با پزشک متخصص کلینیک را دریافت کنید .

 

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi