درمان شقاق مقعدی با لیزر

پشتیبانی تلگرام
غذاهای مفید و مضر بیماری بواسیر
غذاهای مفید و مضر بیماری بواسیر
مارس 4, 2019
شقاق مقعدی چیست
شقاق مقعدی چیست
مارس 6, 2019

بیماری شقاق مقعدی با دو روش جراحی سنتی و جراحی با لیزر قابل درمان است. در این مقاله شما را با روش درمان شقاق مقعدی با لیزر به وسیله لیزر آشنا می کنیم. در روش جراحی شقاق با لیزر، نیازی به بستری شدن و بی هوشی بیمار نیست. بیمار سرپایی بدون درد و خونریزی روش های قدیمی، جراحی و درمان می شود. بیمار روز عمل با لیزر، اگر مشکل خاصی نداشته باشد مرخص می شود. بیمار فردای عمل با لیزر، کارهای عادی خود می تواند انجام دهد.

در روش درمان فیشر با لیزر بیمار احتیاجی به مراقبت ویژه، استراحت مطلق و پانسمان ندارد. پس از جراحی با لیزر درد تمام می شود. درد اجابت مزاج پس از عمل، در این روش وجود ندارد. درمان بیمار با روش لیزر نسبت به سایر روش های جراحی کم هزینه است.

روش عمل شقاق مقعدی با لیزر

در جراحی فیشر با لیزر، ابتدا دریچه مقعد را شل می کنند. زخم و ترک مقعد به وسیله اشعه لیزر ترمیم و برداشته می شود. این عمل را پزشک متخصص باید انجام دهد. عمل شقاق با لیزر عمل ساده ای است. باید توجه داشته باشید در این عمل ساده اگر پزشک تخصص کافی این کار را نداشته باشد، بیمار دچار بی اختیاری مدفوع و گاز می شود.

لیزر میتواند برای درمان بواسیر، درمان کیست مویی و دیگر ضایعات مقعدی نیز روش بهتر و راحت تری باشد.

مراقبت های بعد از جراحی فیشر مقعدی با لیزر

در روش های عمل جراحی سنتی، جراحی با بی هوشی و تیغ جراحی انجام می شود. در روش عمل جراحی سنتی بر اثر استفاده از تیغ جراحی، بیمار دچار خونریزی و درد زیاد می شود. بیمار پس از جراحی سنتی می بایست استراحت مطلق داشته باشد. برای جلوگیری از خونریزی و عفونت مقعد پس از جراحی، هر روز زخم باید ضدعفونی و پانسمان تعویض شود. درمان شقاق با روش لیزر بیمار کمتر از ۱ ساعت سلامت خود را به دست می آورد.

  • جلوگیری از اسهال مزمن و یبوست
  • استفاده از داروهای تجویز شده پزشک
  • رعایت رژیم غذایی پر فیبر

مشخصات کلنیک مناسب برای درمان شقاق مقعدی با لیزر

در کنار تخصص پزشک جراح، کلنیک عمل جراحی نیز مهم است. کلینیکی که برای مداوای بیماری فیشر مقعدی با لیزر انتخاب می کنید، می بایست کلنیک دارای مشخصات زیر باشد.

  • تجهیزات پیشرفته
  • پزشکان متخصص و با تجربه
  • کادر مجرب و متعهد
  • محیط آرام
admin
سلام من ادمین و مشاور کلینیک هستم و برای پاسخ به سوالات شما عزیزان و ارایه مشاوره در خدمت شما هستم .
Call Now Button