Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

زگیل مقعدی یکی از بیماری های ویروسی است که به سختی درمان می شود. در این مقاله شما را با روش های درمانی بیماری و بهترین درمان زگیل مقعدی آشنا می کنیم.

بهترین درمان زگیل مقعدی چیست؟
پس از تشخیص بیماری زگیل مقعدی برای بهبود بیماری، زگیل های مقعدی می بایست درمان و برداشته شوند. اگر زگیل ها برداشته نشوند، بزرگ تر و بیشتر می شوند. با درمان و برداشته نشدن زگیل ها، بیماری زگیل مقعدی به سرطان مقعدی تبدیل می شود. درمان زگیل مقعدی به تعداد و ناحیه بروز زگیل ها بستگی دارد.

روش درمانی بدون جراحی
درمان بیماری زگیل مقعدی با دارو: این روش درمانی برای زگیل های کوچک مناسب است. داروهای تری کلرواستیک اسید، پدوفیلین، پودوفیلوکس و ایمی کیمود برای درمان این بیماری مفید است. این داروهای موضعی به صورت محلول یا پماد تجویز می شنود. توجه داشته باشید، استفاده از داروهای نام برده شده، با سوزش همراه است. عوارض مصرف این داروها عبارتند از خارش، درد و سوزش با بروز این عوارض سریع به پزشک معالج خود مراجعه کنید.
درمان بیماری زگیل مقعدی با فریز: با فریز شدن، زگیل ها دیگر رشد نمی کنند. با استفاده از نیتروژن مایع و فریز کردن زگیل ها پس از مدتی از بین می روند.
روش درمانی قطعی با عمل جراحی
با پیشرفت بیماری و بزرگ تر شدن زگیل ها، روش درمان دارویی بی اثر است. اکثر جراحی های بیماری زگیل تناسلی به صورت سرپایی انجام می شود. با بزرگ و خوشه ای بودن زگیل ها و پیشرفت بیماری، از بیهوشی برای جراحی استفاده می شود. بهترین درمان زگیل مقعدی جراحی است.

انواع روش های جراحی
الکتروکوتر: در این روش جراحی از جریان الکتریکی برای سوزاندن زگیل ها استفاده می شود.
درمان با لیزر:در این روش جراحی از پرتوهای نور، برای برداشتن و درمان قطعی زگیل های مقعدی استفاده می شود.
فولگوراسیون:این روش برای سوزاندن زگیل های مقعدی، مورد استفاده قرار می گیرد.
برداشتن کامل زگیل مقعدی با استفاده از جراحی: در این روش با استفاده از برش پوست، زگیل های بسیار بزرگ برداشته می شوند.
لیزر میتواند برای درمان بواسیر، درمان کیست مویی و … نیز روش بهتر و راحت تری باشد.

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi