Slide 4
مرکز درمان بیماری های کلورکتال
جراحی با لیزر و درمان بیماری های نشیمنگاهی ، بدون نیاز به بیهوشی و تنها در کمتر از 20 دقیقه ، بدون درد و خونریزی

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر ( که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد ) می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

مشاوره رایگان

همینک تماس بگیرید

پشتیبانی قدرتمند و مشاوره رایگان قبل و بعد از عمل
تا زمان بهبود کامل مراجعه کنندگان

بیماری زگیل مقعدی روش های درمانی زیادی دارد. یکی از درمان هایی که در ابتدای بیماری استفاده می شود، درمان های طب سنتی است. لازم به ذکر است، درمان زگیل مقعدی در طب سنتی می بایست زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.

انواع مواد طبیعی موثر در درمان زگیل مقعدی
روغن کرچک و تخم کرچک
استفاده موضعی روزانه و مرتب از روغن کرچک، در روند بهبود بیماری تأثیر دارد. لازم به ذکر است، این درمان گیاهی مناسب کودکان نیست. می توانید تخم کرچک را با عسل مخلوط کنید و روی زگیل ها بمالید.

چسب نواری
استفاده از چسب نواری روی زگیل ها، زگیل های مقعدی را مانند سمباده از بین می برد. چسب نواری می بایست ۶ روز روی زگیل ها باقی بماند.

سرکه سیب
استفاده موضعی از سرکه سیب و ترکیب سرکه سیب با ترب، یکی از روش های مؤثر درمان زگیل مقعدی است.

سیر
سیر یکی از گیاهان پرخاصیت ضد ویروس و عفونت است. سیر له شده را روی زگیل ها بگذارید. توجه داشته باشد، این درمان مؤثر با سوزش همراه است.
روغن پونه کوهی
روغن گیاه پونه کوهی را برای کم شدن سوزش درمانی، رقیق کنید. روغن رقیق شده را برای درمان بیماری، روی زگیل ها بمالید.

زردچوبه
گیاه زردچوبه یک گیاه سرشار از آنتی اکسیدان است. زردچوبه خاصیت لایه برداری نیز دارد. برای از بین بردن بیماری، زردچوبه را روی زگیل ها بمالید.

روغن درخت چای
روغن درخت چای، خاصیت درمانی بسیاری دارد. ۳ قطره از روغن را در آب رقیق کنید و تا بهبود کامل بیماری روی زگیل ها بمالید.
آلوئه ورا
ژل آلوئه ورا را می توانید، به تنهایی یا با روغن زیتون ترکیب کرده و برای درمان زگیل مقعدی استفاده کنید.

سیب زمینی
سیب زمینی دارای ویتامین های A، C، B، آلوئه وراآهن، کلسیم و پتاسیم است. با خوردن سیب زمینی سیستم ایمنی بدن قوی می شود. با قوی بودن سیستم ایمنی، بدن ویروس این بیماری را دفع می کند. برای درمان زگیل مقعدی در طب سنتی، استفاده از سیب زمینی جایگاه ویژه ای دارد. سیب زمینی با خاصیت آنتی بیوتیکی که دارد، بسیاری از بیماری های پوستی و زخم ها را درمان می کند.

پوست موز
پوست موز با ویتامین ها و خواصی که دارد، یک مسکن ضد درد طبیعی است. پوست موز را برای برطرف کردن خارش، زخم و عفونت مقعد، به زگیل های مقعدی بمالید. باید توجه داشته باشد از پوست موز رسیده استفاده کنید. پوست موز نارس در درمان بیماری تأثیری ندارد. موز دارای ویتامین های B6، B12، منیزیم، پتاسیم، کربوهیدرات و مواد مغذی دیگر است.

آب آناناس
آب آناناس با داشتن آنزیم های برملائین، مشکلات پوستی زیادی را درمان می کند. آب آناناس را روی پنبه ی تمیزی بمالید و روی زگیل های مقعدی بمالید.

عصاره دانه ی گریپ فروت
گریپ فروت یکی از مرکباتی است که آنتی اکسیدان های زیادی دارد و در درمان زگیل مقعدی در طب سنتی جایگاه خاصی دارد. با خوردن این میوه سیستم ایمنی بدن قوی می شود. عصاره ی دانه ی گریپ فروت، خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی دارد. این میوه برای جلوگیری از عفونت های پوستی مفید است. صبح و شب عصاره ی دانه ی گریپ فروت را روی زگیل ها تا درمان قطعی بیماری بمالید.

 
namad
rasaneh
ettehadieh
بیش از 10 سال است که شما را همراهی میکنیم و به پشتوانه تجربیات خود با ارتقاء و به روزرسانی و افزایش سطح کیفی خدمات ، همراه شما می مانیم

آدرس : تهران - میدان ونک - ابتدای خیایان شهید حقانی - پلاک 78 (ساختمان بانک دی) - طبقه سوم

شماره تماس : 02188216340

شماره تماس : 02188065942

شماره همراه : 09120997132

azadi