مقالات آموزشی

پشتیبانی تلگرام
اکتبر 21, 2020
شقاق مقعدی

شقاق مقعدی و درمان نهایی به روش جراحی مدرن

شقاق مقعدی شکافی است که در دیواره کانال مقعد ایجاد می شود. این شکاف در اثر عوامل مختلفی مانند آسیب مکانیکی ناشی از عبور مدفوع سخت، کاهش خونرسانی به ناحیه، کاهش سنتز نیتریک اکساید، یا افزایش تونوس عضله اسفنکتر مقعدی ایجاد می شود. شقاق مقعدی در بسیاری از موارد خودبخود و یا با درمان های خانگی و دارویی رفع می شود. در غیر این صورت، راه درمان آن جراحی شقاق است.
اکتبر 20, 2020
درمان فیستول با روش های گیاهی

درمان گیاهی فیستول را با ۸ گیاه مختلف امتحان کنید

فیستول از جمله بیماری هایی به شمار می رود که درد و خونریزی زیادی دارد. روش های بسیار زیادی وجود دارد که برای درمان فیستول می توانید انتخاب کنید و یکی از آنها روش های گیاهی می باشد.
اکتبر 18, 2020
عمل شقاق و مراقبت های بعد از آن

عمل شقاق و مراقبت های بعد از آن

بیماری شقاق از جمله بیماری های مقعدی می باشد، که افراد مبتلا به این بیماری دچار خونریزی و یا درد بسیار زیادی خواهند شد. آنها با عمل شقاق می توانند بیماری خود را درمان نمایند.
اکتبر 17, 2020
آبسه مقعدی چیست؟

درمان آبسه مقعدی، کاری که نباید به فردا موکول شود !

ناحیه مقعد و اطراف آن مستعد عفونت است. گاهی تجمع عفونت در غدد این ناحیه وضعیت دردناکی به نام آبسه مقعدی ایجاد می کند. آبسه مقعدی یک حفره پر از چرک است که اگر به سرعت مورد تشخیص و درمان قرار نگیرد می تواند منجر به بروز عوارضی شود که درمان آنها به مراتب پیچیده تر است.
اکتبر 13, 2020
درمان بیماری فیشر آنال با روش های خانگی

درمان بیماری فیشر آنال با روش های خانگی

بسیاری از افرادی که به بیماری فیشر مبتلا می شوند، در ناحیه مقعد خود دچار خونریزی و یا درد می گردند. آنها می توانند با استفاده از روش های خانگی اقدام به درمان فیشر خود نمایند.
اکتبر 10, 2020
عمل شقاق مقعدی با لیزر

عمل شقاق مقعدی با لیزر چطور انجام می شود

پارگی و یا زخم که در ناحیه مقعد به وجود می آید را بیماری شقاق می نامند. این پارگی درد بسیار زیادی دارد که با استفاده از روش های متنوع عمل شقاق مقعدی آن را درمان می نمایند.
اکتبر 10, 2020
سوالات متداول درمان فیستول

سوالات متداول درمان فیستول

درمان فیستول بدون درد و خونریزی صورت می گیرد. اگر دکتر برای شما فیستول را تشخیص داده است، ممکن است در مورد اینکه فیستول چیست، چرا فیستول دارید و چه کاری می توانید برای رفع فیستول مقعدی کنید
اکتبر 7, 2020
درمان فیستول با برنامه غذایی مناسب

درمان فیستول با برنامه غذایی مناسب

فیستول یکی از بیماری های دردناک و زجرآور می باشد که بوی نامطبوعی هم همراه با خود دارد. برای درمان فیستول روش های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از این روش ها، خانگی است.
اکتبر 5, 2020
جراحی شقاق و 6 مورد از مراقبت های بعد از جراحی

جراحی شقاق و ۶ مورد از مراقبت های بعد از جراحی

امروزه افراد زیادی هستند که به بیماری شقاق مبتلا می شوند و باید راهکاری برای درمان آن انتخاب نمایند. جراحی شقاق یکی از بهترین راهکارها می باشد که در مورد مراقبت های بعد از جراحی باید اطلاعات بیشتری داشته باشید.
Call Now Button