عمل شقاق با لیزر | جراحی بیماری شقاق

پشتیبانی تلگرام
آن دسته از افرادی که به بیماری شقاق مبتلا می شوند درد و خونریزی زیادی دارند. آنها باید با استفاده از روش های متنوع عمل شقاق بیماری خود را درمان نمایند.

عمل شقاق با لیزر و نگاهی کلی به درمان این بیماری


شما زمانی که به بیماری شقاق مبتلا شوید در ابتدا برای درمان آن از دارو می توانید استفاده کنید. البته بسیاری از افراد هم هستند که با استفاده از روش های خانگی می خواهند بیماری خود را درمان کنند. آنها بدون شک اگر شدت بیماری شان زیاد باشد نمی توانند از داروهای گیاهی و یا از داروهای شیمیایی برای درمان بیماری شقاق خود استفاده نمایند.
عمل شقاق با استفاده از لیزر و یا حتی روش های دیگر بهترین روشی می باشد که بیماران می توانند از آن استفاده کنند البته که باید بدانید لیزر درمانی هم انواع مختلفی دارد و برای درمان هر یک از انواع شقاق مقعدی که به آن مبتلا شده اید یکی از آنها را برای درمان به کار می گیرند. برخی از افراد که شدت بیماری شان بسیار زیاد است پزشک از لیزر پرتوان برای درمان بیماری آنها استفاده می کند.

عمل شقاق و هزینه عمل با لیزر

عمل شقاق و هزینه عمل با لیزر

بسیاری از افرادی که به بیماری شقاق مقعدی دچار شده اند مایل هستند که بیماری خود را با استفاده از لیزر درمان نمایند. در واقع باید بدانید لیزر یکی از بهترین و ایمن ترین روش های جراحی به شمار می رود که عوارض بسیار کمی دارد. به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان ترجیح می دهند از این روش برای درمان بسیاری از بیماری های خود استفاده نمایند.
برخی از افراد بر این باور می باشند که از روش جراحی با لیزر نیم توانند جهت درمان بیماری خود استفاده کنند، چرا که هزینه آن بسیار بالا می باشد. این باور به طور کامل اشتباه است و افراد باید بدانند که این روش درمانی نسبت به بسیاری از روش های دیگر هزینه کمتری دارد.

هزینه های عمل جراحی بیماری شقاق و نظر پزشکان

اینکه شما چه مقدار باید برای درمان بیماری خود دهید بسته به شدت و وسعت بیماری تان دارد که پزشک مشاهده کند. اینکه بخواهید یک مبلغ دقیق و مشخص شده یا را برای عمل خود تعیین کنید اشتباه است. چرا که پزشک باید بیماری شما را مورد معاینه قرار دهد تا در مورد شدت آن اطلاعات بیشتری به دست آورد

پس از اینکه پزشک زخم و بیماری شما را مورد معاینه قرار دهد هزینه این را که باید برای درمان پرداخت کنید را به شما اعلام می کند اینکه آیا می توانید از بیمه خود استفاده کنید و یا نکنید هم بسته به نظر پزشک دارد که باید در این مورد هم از پزشک خود پرسش های خود را بپرسید.

Anal-Fissures-362x600

عمل شقاق با روش های دیگر به جز لیزر

روش های دیگری به جز لیزر برای عمل شقاق وجود دارد که شما می توانید از آنها هم برای درمان بیماری خود استفاده کنید اما بر اساس تحقیقاتی که روی روش درمانی لیزر انجام شده است بسیاری از پزشکان به این نتیجه رسیده اند که لیزر یکی از بهترین و ایمن ترین روش های درمانی می باشد. در واقع بیمار زمانی که با استفاده از این روش درمانی، درمان شود می تواند به فعالیت های روزانه خود رسیدگی کند. همچنین باید بدانید بیمار در این روش درد و خونریزی را احساس نخواهد کرد و همین مورد یکی از بهترین مزیت های آن برای بیمار به شمار می رود. شما برای درمان بیماری خود می توانید با پزشک مشورت کنید تا روش های دیگری را هم به شما معرفی کند.
  • درمان با استفاده از روش خانگی و مواد غذایی فیبردار
  • درمان با استفاده از روش دارویی مانند پماد دیلتیازم (مهار کننده کلسیم)
  • درمان با استفاده از تزریق بوتاکس
  • درمان با استفاده از جراحی لیزر بدون درد و خونریزی
  • درمان با جراحی چاقو و مواد تیز کننده (جراحی طبیعی )

مشاوره در مرکز درمان بیماریهای کلورکتال

اگر شما هم به بیماری فیشر آنال دچار شده اید هیچ چیزی برای ترس یا مشکلات پس از عمل وجود ندارد . در مرکز درمان بیماری های کلروکتال تهران متخصصان ما وضعیت الان شما را ارزیابی خواهند کرد و بهترین روش درمان را پیش روی شما خواهند گذاشت . قبل از اینکه فکر کنید چه روش های دیگری هم وجود دارد از طریق روش های زیر با متخصصان ما در ارتباط باشید و یک وقت مشاوره رایگان دریافت کنید .

برای گرفتتن وقت مشاوره یا وقت ویزیت برای درمان بیماری با شمارهای 02188065942 , 02188216340 و یا شماره موبایل: 09120997132 تماس بگیرید . متخصصان ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند .

هیلینگ کلورکتال ، کلینیک تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاهی با برخورداری پزشکان متخصص و کادر حرفه ای و مجرب، آماده خدمت رسانی در زمینه درمان ضایعات مقعدی با لیزر است.

مرکز درمان بیماری های کلروکتال

گالری تصاویر کلینیک

[robo-gallery id=1462]
Call Now Button